В УДПтСУ в Одеській області з 09.10.2013 – 14.10.2013 року проводився огляд-конкурс на кращий розплідник в Одеській області, в якій приймали участь чотири колонії. Бажання зайняти перше місце є у кожного з учасників, але перше місце займе найкращий.

          При Одеській виправній колоній (№14) у розпліднику було проведено поточний ремонт,  забезпечено належним чином обладнання та утримання розплідника. Згідно вимог Наказу № 100, підготована документація з організації кінологічних служб, нормативно-правові акти, стан розплідників та місць несення служби кінологами із собаками.

           У кінологічній службі ОВК (№14) на утриманні є 17 службових собак, з них: 8 розшукових та 9 вартових. Кожна з них закріплена за молодшими інспекторами кінологами, які проводять з ними заняття по розшуковій роботі та вартовій службі.

          Одна з наших найкращих службових собак- за кличкою «Лерд», з яким займається молодший інспектор- кінолог старший прапорщик внутрішньої служби  Благодарний  С.І., зайняв перше місце в Одеській області зі змагань багатоборства кінологів, а також приймав участь у змаганнях ДПтСУ в               м. Коростень Житомирської області, та зайняв 10 місце серед 25 учасників. «Лерд» показав найкращий результат серед усіх учасників у змаганні із слідової роботи та набрав найбільше балів.